Tournate Outgoing

Blog Article Figure

Incoming turizm operasyonu faaliyeti gerçekleştiren Turizm firmalarının, araç, tur ve rehber operasyonlarını modern turizm gereksinimleriyle birleştiren Tournate Modülüdür.

Turizm Operatörlerinin, modern turizm gereksinimi olan pazarlarında teknoloji odaklı çözümlerini karşılamak amacıyla geliştirilmiş olan Tournate Outgoing, Back-Office uygulamalarından Satış kanalına olan hızlı ve modern çözümleriyle, gelişen turizm pazarlarındaki en büyük iş ortağıdır.

Blog Article Figure

Operatörlerin ihtiyaç duyduğu Otel, Uçak, Yurtdışı Tur ve Gemi, Transfer, Günübirlik tur ürünlerinin satışında en gelişmiş teknolojiye sahip olan Tournate Outgoing, tüm ürünlerinde online kredi kartı destekli satış modülleriyle güvenliği ön planda tutmaktadır.

Blog Article Figure

Tüm ürünleri online pazarın lider yazılımlarından biri olan Tournate Outgoing, online ürünlerini tüm platformlarda bağımsız olarak çalışan MOBILE uygulamalar (tablet, mobil telefon vs.) ile iş ortaklarının hizmetlerine değer katmaktadır.

Blog Article Figure

GDS Otel ve Uçak uygulamalarıyla entegreli çalışan Tournate Outgoing, ürünlerini çeşitlendirmenizde online çözümler konusunda işinizin büyümesinde en büyük destekçinizdir.
Alt acente güvenli şifreli B2B arayüzü sayesinde, tüm turizm ürünlerinizin en hızlı şekilde iş ortaklarınızla paylaşılmasını sağlar ve bu sayede kıtalar arası partnerliklerin güvenli buluşma noktasıdır.

Blog Article Figure

Affilate ve XML/API destekleri sayesinde tüm ürünlerin anlaşmalı iş ortaklarıyla çalışmasını da sağlamaktadır. XML/API Sanal Pos destekli satış kanallarıyla iş ortaklığı gelişimde fark yaratır.

Blog Article Figure

Yurtdışı Tur, Gemi (Cruise) ve Mavi Yolculuk ürünlerinin online satışlarındaki başarısı gelişen pazarda Operatörlere sağlanan en büyük avantajlar arasında gelmektedir.

Blog Article Figure

Tournate Outgoing, kendi bünyesinde bulunan muhasebe yazılımı sayesinde muhasebe yazılımına gerek duymaz. Muhasebe entegrasyonuyla, komisyon ve gelir-gider yönetimini ilgili tüm işlemleri takibi, hizmet faturaları kontrolü ve müşteri-acente fatura işlemleri yapılabilmektedir.