Tournate Mobile

Blog Article Figure

Tournate Mobile Nedir ?

Gerek yurtiçi gerek yurtdışı olmak üzere faaliyet gösteren Turizm firmalarının satış, rezervasyon, yurtiçi, yurtdışı gibi tüm işlemlerinin Online olarak mobil ve tablet cihazlar üzerinden yapılmasıdır. İskelet yapı olarak tournate'in bütün modülleri ile entegre şekilde çalışmasına ek olarak tüm altyapılarda hem sistematik hem tasarımsal olarak müşterinin yapabileceği işlemler kısıtlanmadan çalışabilir.

Blog Article Figure

Kolay Kullanım

Tournate Mobile hizmet sağladığı firma için özel olarak tasarlanır. Ortaya çıkan ürün temsil ettiği firmanın bütün kurumsal özelliklerini taşımak zorundadır ayrıca kurumsal kimlik doğrultusunda sektördeki benzerlerinden çok farklı olarak kendi tarzını yaratır.

Evrensel olarak yapılan araştırmalar yerleşimin doğru yapılmasında en büyük etkendir. Yapılan herhangi bir konumlama hatası kullanıcı deneyimi konusunda projeyi ve satışları olumsuz etkileyebilir. Tournate Mobile'ın asıl amacı kullanım kolaylığı, sistem hızı ve güvenilirliktir. Sisteme giriş yapan herhangi bir kullanıcı tüm fonksiyonları bilinçli bir şekilde kullanıp gönül rahatlığı ile şahsi bilgilerini verebilir.

Blog Article Figure

Altyapısal Çeşitlilik

Mobil ve Tablet ürünleri çeşitli render sistemleri ve çeşitli alt yapılar kullanabilir. Tournate Mobile Tüm altyapı ve boyutlara uygun olarak tasarlanır. Proje hayata geçirilmeden önce Tournate Ekibi ve temsil ettiği firma yetkilileri sistemi gerekli tüm alt yapılarda test eder.

Blog Article Figure

Online Rezervasyon, Satış ve Takip

Mobil ya da Tablet cihaza sahip olan herhangi bir müşteri dünyanın neresinde olursa olsun Tournate Mobile sistemi üzerinden rahatlıkla rezervasyon yapabilir. Yaptığı rezervasyon hakkında gerekli bilgilere kolayca erişebilir. İncelediği Tüm Oteller hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir, adres tarifi alabilir, kolayca callcenter'a ulaşabilir.

Blog Article Figure

Online Tur Sistemi

Ürünün online tarafında olduğu gibi Mobil ve Tablet sürümünde de firmanın yarattığı tüm turlar hakkında bilgi alıp rezervasyon yaptırabilir.

Blog Article Figure

Cihaz Tespiti ve Kullanıcı İşlemleri

Tournate Mobile uygulaması rezervasyon yapılan cihazı tespit eder. Firma bu konuda kolaylıkla detaylı bilgi edinebilir. Böylece firma herhangi bir ürüne ya da ürünlere belirli kampanya ve fiyat farkı tanımlayabilir.