Biz Kimiz?

Tournate, HDN Bilişim Sistemleri Ltd. Şti. tarafından 2010 yılında faaliyete geçirilmiş ve Turizm Sektöründe yüksek potansiyeli olan Turizm Operatörlerinin Yazılım alt yapısını oluşturmayı hedefleyen bir yazılım ve bilişim iştirakidir.
İnternet Odaklı Online Rezervasyon Platformlarının Türkiye’de öncü iştiraki olan Tournate, Türkiye’de Mobil ve Tablet özellikleri bulunan platformların tümünde bağımsız çalışan ONLINE çözümleriyle hizmet verdiği müşterilerine önemli katkılarda bulunmaktadır.

Tournate bünyesinde geliştirilen yazılımlarla müşterilerimize modern ve gerçek gereksinimlerine göre özel olarak tasarlanmış yazılım modüllerimizle turizmin kalıplaşmış anlayışlarının dışında hizmet vermekteyiz. Proje odaklı olarak hizmet veren Tournate, kurumsallaşmış müşterilerimize verdiği özel hizmetlerle otel, uçak, transfer, tur ve turizm tatil paketleri, fırsat yönetimi, XML/API destekli veri iletişim protokolleri ve müşterilerimizin back-office içinde muhasebe, fatura, operasyon ve rezervasyon sistemlerini tek bir platform üzerinden yönetilmesini sağlamaktadır.